(0) Ürün var
 
 
 Hakkımızda

Isı Cihazları San.veTic.Ltd.Şti. Şirketimiz 2004 yılından bu yana DAXOM ticari markası ile ısı cihazları sektöründe faaliyet göstermektedir.  Daha önce sadece hermetik şofben, elektrikli termosifon ve elektrikli şofben ürünleri bulunan şirketimiz, 2013 Haziran ayından itibaren Beretta markasının Türkiye distribütörlüğünü de alarak ürün gamına kombi ve duvar tipi kazanları da eklemiştir.

Faaliyete başladığımız günden bu yana giderek artan müşteri güveni ve memnuniyeti ile sektörde güvenilen ve aranan marka olma hedefi ile yolumuza devam etmekteyiz. Bu amacımız paralelinde Türkiye distribütörü olduğumuz Beretta, teknoloji, konfor ve enerji tasarrufu temel değerlerine sahip olan ve 90 yıllık bir Dünya devi olan Riello Grup bünyesinde bulunan,  sektörün en güvenilir markalarından biridir.

Ürünlerimizi sadece satarken değil, satış sonrasındaki hizmetlerimizle de müşterilerimizin yanında olmayı hedefliyoruz. Bu kapsamda gerek bayi gerekse yetkili servis ağlarımızı Ülkemiz çapında yaygın tutma yanında, müşteri odaklı yönetim felsefemiz çerçevesinde düzenlediğimiz bilgilendirme toplantıları ile gelişmeleri sürekli takip edip, bayi ve servislerimiz ile paylaşmaktayız.

Şirketimiz, "Önce İnsan" felsefesi gereği güvenlik ve sertifikasyona çok önem vermektedir. Bu kapsamda ürünlerimiz TSE, CE ve ROHS belgelerine sahip olup, müşterilerimizce güvenle tercih edilmektedir.

Bugün Türkiye çapında 7 Bölgemizde yaklaşık 350 Adet satış noktamız, 140 adet TSE hizmet yeterlilik belgeli yetkili servisimiz bulunmaktadır. Müşteri sayımızdaki bölgesel artışlara göre bayi ve servis ağlarımızın genişletilmesine de devam edilmektedir.

Şirketimiz, orta ve uzun vadeli hedef ve politikaları ile bayi ağı ve servis imkanları yanında müşterilerinden aldığı güven ve talepler çerçevesinde yeni ürünlerini de sizlerin beğenisine sunmayı hedeflemektedir.

Şirketimiz, piyasaya yeni ürün sunmadan önce ürünle ilgili araştırma ve geliştirme, satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerin koordinasyonu ve müşteri anketleri ile katılımcı bir yönetim anlayışı ile sizlerin yanında olmaya devam edecektir.

 
Hızlı Arama
Hızlı Ürün Arama
Üye Girişi
Email :  
Şifre :  
   
[ Yeni Üyelik ] - [ Şifremi Unuttum ]
 
 
 


  Ana Sayfa | Tüketici Yasası | Gizlilik Politikası | İletişim