(0) Ürün var
 
 
 Gizlilik Politikası

GİZLİLİK VE GÜVENLİK BİLDİRİMİ
Kişisel bilgileriniz (ad, kullanıcı adı , e-mail, adresi, posta adresi, sepetinizdekiler vb.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlara verilmez ve sadece http://online.daxom.com 'da maksimum yarar sağlamanız amacıyla kullanılabilir. Bilgileriniz ürün veritabanının korunduğu sistemle korunmaktadır. 
 
Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgileri siteden bağımsız olarak bankaya ait güvenli sayfada girersiniz. Bu bilgiler direkt olarak bankaların sunucularından geçtiği için hiçbir şekilde tarafımızdan görüntülenemez. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilebilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenmediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri görüntülemesi, ele geçirmesi engellenmiş olur. 
 
http://online.daxom.com , kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, sunduğu hizmetleri daha verimli kılmak ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar. Ayrıca kullanıcılar onay verdikleri takdirde bu bilgiler http://online.daxom.com  ve iş ortakları tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanılabilir. 
 
Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.İstediğiniz zaman üyelikten ayrılabilirsiniz. Üyelikten ayrılırken herhangi bir üyelik ücreti iadesi talep edilemez. 
 
Üyelikten ayrılanların tüm bilgileri silinir, http://online.daxom.com  ya da iş ortakları tarafından kendi isteğiniz haricinde kesinlikle kullanılmaz. 
 
 
GÜVENLİK
http://online.daxom.com  'da alışverişileriniz banka güvenli sayfası ile yapılmaktadır. Banka güvenli sayfası ile, kullanıcı bilgisayarı ile bankanın bulunduğu server arasındaki bilgi akışının güvenli olarak yapılması sağlanmaktadır. 
 
Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak banka tarafından alınır ve sorgulanır. Bu bilgiler direkt olarak bankaların sunucularından geçtiği için hiçbir şekilde tarafımızdan görüntülenemez. Bankadan gelen kartın kullanılabilirliği ve gereken tutarın onaylanması durumunda alışverişe devam edilebilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenmediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri görüntülemesi, ele geçirmesi engellenmiş olur. 
 
 
SİTE İÇİ VERİ GÜVENLİĞİ 
Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis esen banka haricinde hiçbir kişi, kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası banka tarafından işletilmekte ve işlem sonucunu size bildirmektedir. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.

 

 
Hızlı Arama
Hızlı Ürün Arama
Üye Girişi
Email :  
Şifre :  
   
[ Yeni Üyelik ] - [ Şifremi Unuttum ]
 
 
 


  Ana Sayfa | Tuketici Yasasi | Gizlilik Politikasi | Iletisim