(1) Ürün var
 
 
 Kargo Bilgileri

TESLİMAT KARGO
 

Siparişiniz, ANLAŞMALI KARGO ŞİRKETİ tarafından teslim edilecektir. Siparişiniz, kargo firması tarafından size teslim edilene kadar http://online.daxom.com güvencesi altındadır. 
 
Dilerseniz teslimat ve fatura adreslerini farklı vererek, faturanızın kendinize, hediyenizin sevdiklerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu durumda sadece fatura kargo ücreti size yansıyacaktır, ürün kargosu ücretsizdir. 
 
Hazırlanan siparişler, kargo firmasına Cumartesi, Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmektedir. 
 
Kargo firması Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır. 
 
Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğini sayfanızdan görebilirsiniz. 
 
Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi http://online.daxom.com  a  geri getirir. 
 
Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. 
 
http://online.daxom.com   sipariş yetkilisine iletişim formunu kullanarak bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz. 
 
Kargo ve teslimatla ilgili her türlü soruyu buradan sorabilirsiniz.
Size en hızlı bir şekilde dönüş yapabilmemiz için bütün kutuları eksiksiz ve net bir şekilde doldurmanızı öneriyoruz.
Ad Soyad :  
Telefon :
E-Posta :
Mesajınız  
   


 
Hızlı Arama
Hızlı Ürün Arama
Üye Girişi
Email :  
Şifre :  
   
[ Yeni Üyelik ] - [ Şifremi Unuttum ]
 
 
 


  Ana Sayfa | Tuketici Yasasi | Gizlilik Politikasi | Iletisim